قوانین

قوانین و مقررات

با سلام و وقت بخیر

مشتری گرامی خواهشمندیم قوانین و مقررات را به دقت مطالعه نمایید زیرا ثبت نام و خرید از سایت سورین اکسیر  به منزله پذیرش قوانین ما توسط شما می­باشد.

ثبت نام در سایت 

در ابتدا جهت استفاده از خدمات سایت سورین اکسیر ثبت نام و بدین وسیله متعهد میشوید که تمامی مواردی را که در مراحل ثبت نام از شما خواسته شده است از قبیل اطلاعات شخصی، آدرس و شماره تلفن را به طور دقیق و صحیح وارد نموده اید و پس از تکمیل ثبت نام شما به عضویت سایت سورین اکسیر در آمده اید و این امر به منزله پذیرش کلیه محدودیت ها، شرایط و قوانین ما میباشد.

حفظ اطلاعات کاربری 

مسئولیت حفظ شناسه کاربری و رمز عبور به عهده شما کاربر گرامی بوده و مسئولیت هرکونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی شما بر عهده شخص شما میباشد.

ثبت سفارش

همکاران ما در ساعات کاری 8 صبح تا 14:30 بعد از ظهر هر روز از شنبه تا پنجشنبه پاسخگوی شما مشتریان گرامی میباشند. ثبت سفارش در تمام روزهای هفته امکان پذیر بوده و در صورت تکمیل سفارش و انجام عملیات پرداخت خارج وقت اداری و یا روزهای تعطیل سفارش شما در اولین روز کاری مورد پیگیری جهت ارسال قرار میگیرد.

کلیه سفارشات ثبت شده طی 2 تا 3 روز کاری آماده ارسال شده و توسط شرکت خدمات پستی و یا باربری به آدرس شما که در سایت وارد نموده اید ارسال میگردد و طی 7 تا 10 روز کاری بدست شما خواهد رسید.

قوانین مرجوعی کالا

به منظور رضایت مندی شما مشتریان گرامی سورین اکسیر شرایط را فراهم نموده تا در این موارد کالا را مرجوع نمایید.

1- کالا آسیب دیده باشد 

2- کالا غیر اصل باشد

در این موارد مشتری موظف است ظرف 48 ساعت مشکل را تلفنی به همکاران ما گزارش داده و ظرف 7 روز کاری کالا را به آدرس ما که درسایت آمده است ارسال نماید و درخواست عودت وجه نمایند یا به همان میزان از سایر کالاهای موجود خریداری نمایند هزینه مرجوعی در این مورد به عهده ما میباشد.

درصورت نپسندیدن کالا امکان مرجوع نمودن کالا تنها در شرایط زیر امکان پذیر است.

1- کالا مشابه نو باشد کثیف نباشد 2- داخل بسته بندی به شکل صحیح و اولیه باشد و پلمپ ها باز نشده باشد.

در اینصورت مشتری موظف ضمن اطلاع رسانی طی 48 ساعت، سفارش را طی 7 روز کاری به آدرس ما ارسال نماید و درخواست عودت وجه نماید همچنین هزینه عودت کالا به عهده خریدار میباشد.

لذا خواهشمند است پیش از ثبت سفارش اطلاعات دقیق کالا را مطالعه نموده و در صورت نیاز به مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

این موارد شامل خرید با قیمت و حجم همکاری نمیباشد.

نحوه ارسال کالا

ارسال کلیه سفارشات از طریق پست، باربری، تیاکس، اتوبوس انجام میپذیرد و ما هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارت احتمالی، تاخیر و مفقود شدن کالا پس از تحویل دادن مرسوله به شرکتهای خدمات ارسال و در حین حمل و نقل در برابر مشتری نداریم. در این موارد مشتری باید بطور مستقیم با شرکت خدمات ارسال تماس گرفته و درخواست غرامت نماید. 

هزینه ارسال کالا به عهده خریدار بوده بجز در موارد خاص مانند جشنواره ها که در صفحه اصلی سایت اعلام شده باشد.

پرداخت وجه

از طریق واریز به شماره کارت و شماره حساب اعلام شده به مشتری و یا از طریق درگاه بانکی امکان پذیر میباشد.

پشتیبانی و رسیدگی به شکایات از طریق تلفن و یا واتساپ امکان پذیر میباشد

کپی رایت و مالکیت معنوی

کلیه حقوق و منافع سایت برای ما محفوظ میباشد و هیچ فرد حقیقی و حقوقی حق استفاده و کپی ندارد.

حفظ حریم خصوصی کاربران

حفظ حریم خصوصی کاربران برای ما بسیار با اهمیت بوده بنابراین تمام اطلاعات شما نزد ما بصورت محرمانه و محفوظ میباشد.

همچنین ما در قبال موارد زیر مسئولیتی نداریم:

1- هر چند ما تمام تلاش خود را مینماییم که کلیه محصولات به طور دقیق و واضح معرفی گردد اما امکان تفاوت در رنگ بسته بندی با سایت می باشد.

2- تغییر قیمت محصولات بدون اطلاع رسانی قبلی به کاربران 

3- قطعی احتمالی سایت بدلیل قطع شدن سرور بدون اطلاع قبلی به کاربران

4- تغییر و تصحیح مطالب سایت درصورت مشاهده خطا و بروزرسانی سایت و یا لغو درخواست ها بدلیل بروز اشکالات احتمالی در سایت بدون اطلاع قبلی به کاربران

ارسال نظرات توسط کاربران

کاربران گرامی میتوانند نظرات خود را ارسال نموده و یا بدون امکان ویرایش حذف نمایند.

همچنین ما این حق را داریم تا ضمن بررسی محتویات نظرات با صلاح دید خود محتویات غیر قانونی،  همراه با تهدید و توهین به دیگران و یا محتویات خلاف قانون و مقرارات را ویرایش یا حذف نماییم.